Özel Kampanya

Bilgisayar 112 - Acil Bilgisayar Servisi

Bilgisayar 112 müşterilerine acil bilgisayar servis hizmeti sunar ve acil hizmet için ek bir ücret yada diğer firmalara göre daha fazla ücret talep etmez.

Bilgisayar 112 yerinizde yada özel teknik servisinde hizmet sunar. Tüm bilgisayar sorunlarınız için güvenilir, kaliteli ve hızlı bir hizmet sağlar.

Bilgisayar 112 marka bağımsız çalışır. Servis talebiniz firmamıza ulaştığı anda çok hızlı bir şekilde personel görevlendirilir, özel araçlarımızla yerinize gelir ve hızlı bir şekilde sorununuzu giderir.

Ayrıca Bilgisayar 112 nin servis hizmetlerinde 7/24 opsiyonuda bulunmaktadır.

Bilgisayar 112 den servis hizmeti almak için bir telefonunuz yeterlidir.

0216 573 25 93 - 0532 332 16 39

Tam zamanında çok titiz.

Modemimizin arızalanması üzerine aradığım BİLGİSAYAR112 servisi tam belirttiğimiz saatte evemize geldi modemimizi çalışır duruma getirip iki bilgisayarımızıda internete bağladılar. Bu servise bu fiyat bence en iyisi.

Eve girerken galoş giymeleri çok hoşuma gitti.
Ece ERKMEN

Notebook Yedek Parça

Hizmetler

İçerik paylaşımı

İçeriği paylaş

Son yorumlar

XML Sitemap

İçerik paylaşımı

Bilgisayar Servisi

Sayın ziyaretcimiz;
Günden güne artan ev ve iş yeri müşterilerimizin bilgisayar servisi memnuniyetini arttırmak için daima sözünü verdiğimiz tam zamanında servis anlayışını yerine getiriyor ve müşterilirimizin tekrar geri dönüşlerinden bunu garanti ediyoruz.

Müşterilerimizin bize ettiği teşekkürler çalışma azmimizi arttırıyor ve sizlere daha kaliteli hizmet verebilmek için artan müşteri portföyümüze dayalı olarak sürekli bilgisayar servisi departmanımıza yeni arkadaşlar katıyoruz ve sözünü verdiğimiz tam zamanında bilgisayar servisi anlaşyışımızdan ödün vermiyoruz.

Bizi tercih ettiğiniz ve tercih edeceğiniz için teşekkür ederiz.

Sizlerde yeni müşterilerimiz arasına katılmak ve tam zamanın da bilgisayar servis hizmetimizden yararlanmak için bizi arayabilirsiniz.

0216 573 25 93 - 0532 332 16 39