Özel Kampanya

Bilgisayar 112 Hizmetleri Nelerdir?

Bilgisayar 112

Bilgisayar servisi, bilgisayar tamiri, yerinde bilgisayar servisi, anakart tamiri, notebook tamiri, laptop tamiri, notebook servisi, bilgisayar teknik servisi, kurumsal bakım anlaşması, network kurulumu, ağ kurulumu, danışmanlık, teknoloji danışmanlığı, iş yerlerine bilgisayar servisi, ev lere bilgisayar servisi, evde bilgisayar servisi, web tasarımı ve daha bir çok hizmet sunmaktadır müşterilerine.

Notebook Yedek Parça

Hizmetler

İçerik paylaşımı

İçeriği paylaş

Son yorumlar

XML Sitemap

İçerik paylaşımı

Bilgisayar Servisi

Sayın ziyaretcimiz;
Günden güne artan ev ve iş yeri müşterilerimizin bilgisayar servisi memnuniyetini arttırmak için daima sözünü verdiğimiz tam zamanında servis anlayışını yerine getiriyor ve müşterilirimizin tekrar geri dönüşlerinden bunu garanti ediyoruz.

Müşterilerimizin bize ettiği teşekkürler çalışma azmimizi arttırıyor ve sizlere daha kaliteli hizmet verebilmek için artan müşteri portföyümüze dayalı olarak sürekli bilgisayar servisi departmanımıza yeni arkadaşlar katıyoruz ve sözünü verdiğimiz tam zamanında bilgisayar servisi anlaşyışımızdan ödün vermiyoruz.

Bizi tercih ettiğiniz ve tercih edeceğiniz için teşekkür ederiz.

Sizlerde yeni müşterilerimiz arasına katılmak ve tam zamanın da bilgisayar servis hizmetimizden yararlanmak için bizi arayabilirsiniz.

0216 573 25 93 - 0532 332 16 39