Özel Kampanya

Bilgisayar Bakım Anlaşması

Bir firmanız ve 5 den fazla bilgisayarınız var. Network unuz ile ilgili ve bilgisayarınızla ilgili sorunlarınız var ancak kesin çözüm üretemiyorsunuz yada her seferinde bilgisayarcınızı çağırdığınızda servis ücreti ödüyorsunuz.

Bilgisayar bakım anlaşması ile bu soruna son veriyoruz. Gelip sisteminizi inceliyoruz ve bunun sonucunda bir bedel belirliyoruz. Bu bedeli aylık olarak ödüyorsunuz yada yıllık ödemek istersenizde %15 indirim kazanıyorsunuz. Böyleliklede sınırsız teknik servis talebinde bulunma hakkına sahip oluyorsunuz.

Bilgisayar sorunlarınızı en ekonomik şekilde çözmek için bizi arayın. Güvenilir bilgili ve profesyonel servis hizmeti veren firmamız bilgisayar sorunlarınıza profesyonel çözümler getirsin.

Bilgisayar sorunlarınıza bilgisayar bakım anlaşması ile son veriyoruz. Bilgisayar bakım anlaşması yapın karlı çıkın.

Tüm bunlardan yararlanmak için bizi aramanız yeterli.
Telefon numaralarımız:
0216 573 25 93 - 0505 311 97 97 - 0532 332 16 39

Notebook Yedek Parça

Hizmetler

İçerik paylaşımı

İçeriği paylaş

Son yorumlar

XML Sitemap

İçerik paylaşımı

Bilgisayar Servisi

Sayın ziyaretcimiz;
Günden güne artan ev ve iş yeri müşterilerimizin bilgisayar servisi memnuniyetini arttırmak için daima sözünü verdiğimiz tam zamanında servis anlayışını yerine getiriyor ve müşterilirimizin tekrar geri dönüşlerinden bunu garanti ediyoruz.

Müşterilerimizin bize ettiği teşekkürler çalışma azmimizi arttırıyor ve sizlere daha kaliteli hizmet verebilmek için artan müşteri portföyümüze dayalı olarak sürekli bilgisayar servisi departmanımıza yeni arkadaşlar katıyoruz ve sözünü verdiğimiz tam zamanında bilgisayar servisi anlaşyışımızdan ödün vermiyoruz.

Bizi tercih ettiğiniz ve tercih edeceğiniz için teşekkür ederiz.

Sizlerde yeni müşterilerimiz arasına katılmak ve tam zamanın da bilgisayar servis hizmetimizden yararlanmak için bizi arayabilirsiniz.

0216 573 25 93 - 0532 332 16 39