Özel Kampanya

Bilgisayar Servis

Firmamız Bilgisayar Servis konusunda profesyonel hizmet vermekte olup bilgisayar servis konusunda en uygun fiyat en iyi hizmet politikasını benimsiyoruz.

Bilgisayar servis kapsamında diğer hizmetlerimiz;
Notebook servisi, Notebook tamiri, bilgisayar servis, bilgisayar teknik servis, bilgisayar teknik servisi, web tasarımı, laptop tamiri, laptop teknik servisi, laptop servisi, bostancı bilgisayar servisi, bostancı bilgisayar tamiri.

Bilgisayar servis hizmeti konusunda bizi tercih etmeniz durumunda personelimiz sözleşilen saatte adresinizde bulunur ve sorunlarınızı en kısa sürede çözer.

Bilgisayar servis için bize ulaşabileceğiniz iletişim bilgileri:

0216 573 25 93
0532 332 16 39
0505 311 97 97
hizmet@bilgisayar112.com

Notebook Yedek Parça

Hizmetler

İçerik paylaşımı

İçeriği paylaş

Son yorumlar

XML Sitemap

İçerik paylaşımı

Bilgisayar Servisi

Sayın ziyaretcimiz;
Günden güne artan ev ve iş yeri müşterilerimizin bilgisayar servisi memnuniyetini arttırmak için daima sözünü verdiğimiz tam zamanında servis anlayışını yerine getiriyor ve müşterilirimizin tekrar geri dönüşlerinden bunu garanti ediyoruz.

Müşterilerimizin bize ettiği teşekkürler çalışma azmimizi arttırıyor ve sizlere daha kaliteli hizmet verebilmek için artan müşteri portföyümüze dayalı olarak sürekli bilgisayar servisi departmanımıza yeni arkadaşlar katıyoruz ve sözünü verdiğimiz tam zamanında bilgisayar servisi anlaşyışımızdan ödün vermiyoruz.

Bizi tercih ettiğiniz ve tercih edeceğiniz için teşekkür ederiz.

Sizlerde yeni müşterilerimiz arasına katılmak ve tam zamanın da bilgisayar servis hizmetimizden yararlanmak için bizi arayabilirsiniz.

0216 573 25 93 - 0532 332 16 39