Özel Kampanya

Bilgisayar Tamiri

Bilgisayar 112 firması olarak bilgisayar tamiri konusunda profesyonel hizmeti en uygun fiyatlarla vermekteyiz.

Bilgisayar sorunlarınızda yerinde bilgisayar tamiri hizmetimiz ile adresinize geliyor bilgisayar tamiri hizmetimizi veriyor ve bilgisayar sorunlarınıza yerinizde çözüm üretiyoruz.

Bilgisayar tamiri konusunda adresinizde çözülemeyen bilgisayar sorunlarınızda bilgisayarınızı servisimize alıyor, bilgisayarınızı tamir ederek tekrar adresinize teslim ediyoruz.

Profesyonel bilgisayar tamiri hizmetini uygun fiyatlarla yerinizde almak istiyorsanız dilediğiniz zaman bizi arayabilirsiniz.

0216 456 37 78 - 0542 216 27 27

Bilgisayar tamiri, bilgisayar tamircileri, notebook tamiri, notebook tamircileri, istanbul bilgisayar tamiri, istanbul bilgisayar tamircileri.

Notebook Yedek Parça

Hizmetler

İçerik paylaşımı

İçeriği paylaş

Son yorumlar

XML Sitemap

İçerik paylaşımı

Bilgisayar Servisi

Sayın ziyaretcimiz;
Günden güne artan ev ve iş yeri müşterilerimizin bilgisayar servisi memnuniyetini arttırmak için daima sözünü verdiğimiz tam zamanında servis anlayışını yerine getiriyor ve müşterilirimizin tekrar geri dönüşlerinden bunu garanti ediyoruz.

Müşterilerimizin bize ettiği teşekkürler çalışma azmimizi arttırıyor ve sizlere daha kaliteli hizmet verebilmek için artan müşteri portföyümüze dayalı olarak sürekli bilgisayar servisi departmanımıza yeni arkadaşlar katıyoruz ve sözünü verdiğimiz tam zamanında bilgisayar servisi anlaşyışımızdan ödün vermiyoruz.

Bizi tercih ettiğiniz ve tercih edeceğiniz için teşekkür ederiz.

Sizlerde yeni müşterilerimiz arasına katılmak ve tam zamanın da bilgisayar servis hizmetimizden yararlanmak için bizi arayabilirsiniz.

0216 573 25 93 - 0532 332 16 39