Özel Kampanya

Bilgisayar Teknik Servis

Firmamız bilgisayar teknik servis konusunda profesyonel hizmeti en uygun fiyatla müşterilerine sunmaktadır. Bilgisayar teknik servis personellerimiz eğitimlidirler ve işlerini en iyi yapacak şekilde eğitilmişlerdir.

Bilgisayar teknik servis hizmetimizden yararlanmak için dilediğiniz dilediğiniz zaman firmamıza ulaşıp, sorununuzu, adresinizi ve müsait olduğunuz saati iletmeniz yeterli.

Bilgisayar teknik servis hizmetimiz için bize ulaşabileceğiniz bilgiler.

Tel: 0216 573 25 93
Gsm: 0532 332 16 39
Gsm: 0505 311 97 97

Bilgisayar teknik servis, bir Bilgisayar112 hizmetdir.

Notebook Yedek Parça

Hizmetler

İçerik paylaşımı

İçeriği paylaş

Son yorumlar

XML Sitemap

İçerik paylaşımı

Bilgisayar Servisi

Sayın ziyaretcimiz;
Günden güne artan ev ve iş yeri müşterilerimizin bilgisayar servisi memnuniyetini arttırmak için daima sözünü verdiğimiz tam zamanında servis anlayışını yerine getiriyor ve müşterilirimizin tekrar geri dönüşlerinden bunu garanti ediyoruz.

Müşterilerimizin bize ettiği teşekkürler çalışma azmimizi arttırıyor ve sizlere daha kaliteli hizmet verebilmek için artan müşteri portföyümüze dayalı olarak sürekli bilgisayar servisi departmanımıza yeni arkadaşlar katıyoruz ve sözünü verdiğimiz tam zamanında bilgisayar servisi anlaşyışımızdan ödün vermiyoruz.

Bizi tercih ettiğiniz ve tercih edeceğiniz için teşekkür ederiz.

Sizlerde yeni müşterilerimiz arasına katılmak ve tam zamanın da bilgisayar servis hizmetimizden yararlanmak için bizi arayabilirsiniz.

0216 573 25 93 - 0532 332 16 39