Özel Kampanya

Danışmanlık

Günümüzde şirketlerin gelişimlerinin temelinde bilgi teknolojilerinin öneminin büyük olmasına rağmen ekonomik nedenlerle bu gelişime ayak uydurmakta zorlanan, bu anlamda bilgi ve teknoloji desteği almak isteyen, küçük, gelişmekte olan ve orta ölçekli işletmeler için ekonomik bilişim çözümleri üretiyoruz. Bünyenizde sisteminizi destekleyip, geliştiren bir bilişim partneri gibi çalışarak, iş hayatınızı kolaylaştıran çözümler sunuyoruz…

BTS, kurumsal müşterilerine daha iyi bir hizmet sunabilmek için ‘Teknik Destek ve Danışmanlık’ hizmetini içeren sözleşmeli hizmet paketini önermektedir. İşletmenizin düşük maliyetlerle alabileceği en yüksek performansı hedefleyen bu bilişim partnerliği çözümü için uzmanlarımızla görüşebilirsiniz.

Anlaşmalı Teknik Destek ve Danışmanlık hizmeti; bilgisayar sisteminizden en fazla verimi almanızı ve veri kaybınızı en aza indirmenizi sağlar, teknolojiyi doğru kullanarak işletmenizin gelişimine katkıda bulunur, maliyetlerinizi düşürür.

Konusunda uzman ekibimiz ile işletmenizin bir parçası gibi çalışarak bilgi ve teknolojiden en iyi biçimde yararlanmanızı sağlıyoruz.

İşletmenizin vazgeçilmez bir parçası ise bilgisayarınızı kime emanet ettiğiniz önemlidir!

Notebook Yedek Parça

Hizmetler

İçerik paylaşımı

İçeriği paylaş

Son yorumlar

XML Sitemap

İçerik paylaşımı

Bilgisayar Servisi

Sayın ziyaretcimiz;
Günden güne artan ev ve iş yeri müşterilerimizin bilgisayar servisi memnuniyetini arttırmak için daima sözünü verdiğimiz tam zamanında servis anlayışını yerine getiriyor ve müşterilirimizin tekrar geri dönüşlerinden bunu garanti ediyoruz.

Müşterilerimizin bize ettiği teşekkürler çalışma azmimizi arttırıyor ve sizlere daha kaliteli hizmet verebilmek için artan müşteri portföyümüze dayalı olarak sürekli bilgisayar servisi departmanımıza yeni arkadaşlar katıyoruz ve sözünü verdiğimiz tam zamanında bilgisayar servisi anlaşyışımızdan ödün vermiyoruz.

Bizi tercih ettiğiniz ve tercih edeceğiniz için teşekkür ederiz.

Sizlerde yeni müşterilerimiz arasına katılmak ve tam zamanın da bilgisayar servis hizmetimizden yararlanmak için bizi arayabilirsiniz.

0216 573 25 93 - 0532 332 16 39