Özel Kampanya

En İyi Bilgisayar Firmaları

Firmamız tüm İstanbulda bilgisayar servisi ve yerinde bilgisayar servisi hizmeti vermektedir. Firmamız hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmaya çalışmakta olup müşterilerimizin her zaman hizmetindedir.

Firmamız İstanbul için en iyi bilgisayar firmaları olması çabasını göstermekte ve hizmet kalitesinde hiç bir zaman ödün vermemektedir.

Müşteri memnuniyeti için gösterdiğimiz tüm çabalarımız firmamızı en iyi bilgisayar firmaları ünvanına eriştirmekte olup, tüm bilgisayar sorunlarınız için firmamızı dilediğiniz zaman arayabilirsiniz.

Daima telefonlarınıza cevap verecek bir personelimiz olacaktır.

İletişim bilgileri:

0216 573 25 93
0532 332 16 39
0505 311 97 97

Notebook Yedek Parça

Hizmetler

İçerik paylaşımı

İçeriği paylaş

Son yorumlar

XML Sitemap

İçerik paylaşımı

Bilgisayar Servisi

Sayın ziyaretcimiz;
Günden güne artan ev ve iş yeri müşterilerimizin bilgisayar servisi memnuniyetini arttırmak için daima sözünü verdiğimiz tam zamanında servis anlayışını yerine getiriyor ve müşterilirimizin tekrar geri dönüşlerinden bunu garanti ediyoruz.

Müşterilerimizin bize ettiği teşekkürler çalışma azmimizi arttırıyor ve sizlere daha kaliteli hizmet verebilmek için artan müşteri portföyümüze dayalı olarak sürekli bilgisayar servisi departmanımıza yeni arkadaşlar katıyoruz ve sözünü verdiğimiz tam zamanında bilgisayar servisi anlaşyışımızdan ödün vermiyoruz.

Bizi tercih ettiğiniz ve tercih edeceğiniz için teşekkür ederiz.

Sizlerde yeni müşterilerimiz arasına katılmak ve tam zamanın da bilgisayar servis hizmetimizden yararlanmak için bizi arayabilirsiniz.

0216 573 25 93 - 0532 332 16 39