Özel Kampanya

En İyi Bilgisayar Firması

Firmamız tüm İstanbul da en iyi bilgisayar servisi ve en iyi yerinde bilgisayar servisi hizmeti vermeye çalışmaktadır. Firmamız hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmaya çalışmakta olup müşterilerimizin her zaman hizmetindedir.

Firmamız İstanbul için en iyi bilgisayar firması olması çabasını göstermekte ve hizmet kalitesinde hiç bir zaman ödün vermemektedir.

Müşteri memnuniyeti için gösterdiğimiz tüm çabalarımız firmamızı en iyi bilgisayar firması ünvanına eriştirmekte olup, tüm bilgisayar sorunlarınız için firmamızı dilediğiniz zaman arayabilirsiniz.

Daima telefonlarınıza cevap verecek bir personelimiz olacaktır.

İletişim bilgileri:

0216 456 37 78 - 0542 216 27 27

Notebook Yedek Parça

Hizmetler

İçerik paylaşımı

İçeriği paylaş

Son yorumlar

XML Sitemap

İçerik paylaşımı

Bilgisayar Servisi

Sayın ziyaretcimiz;
Günden güne artan ev ve iş yeri müşterilerimizin bilgisayar servisi memnuniyetini arttırmak için daima sözünü verdiğimiz tam zamanında servis anlayışını yerine getiriyor ve müşterilirimizin tekrar geri dönüşlerinden bunu garanti ediyoruz.

Müşterilerimizin bize ettiği teşekkürler çalışma azmimizi arttırıyor ve sizlere daha kaliteli hizmet verebilmek için artan müşteri portföyümüze dayalı olarak sürekli bilgisayar servisi departmanımıza yeni arkadaşlar katıyoruz ve sözünü verdiğimiz tam zamanında bilgisayar servisi anlaşyışımızdan ödün vermiyoruz.

Bizi tercih ettiğiniz ve tercih edeceğiniz için teşekkür ederiz.

Sizlerde yeni müşterilerimiz arasına katılmak ve tam zamanın da bilgisayar servis hizmetimizden yararlanmak için bizi arayabilirsiniz.

0216 573 25 93 - 0532 332 16 39